Waluta:
PLN
Promocja Superjakość
Douxo Seborrhea Szampon Przeciwłojotokowy z fitosfingozyną 200 ml

DOUXO® Seborrhoea szampon 

Przeciwłojotokowy z fitosfingozyną

dla psów i kotów

 

Fitosfingozyna jest naturalnym składnikiem naskórka, zmodyfikowanym proceramidem biorącym udział w jego tworzeniu. W sposób znaczący wzmacnia rolę ochronną skóry.

 

 

Działanie: DOUXO®SeborrheaSzampon F jest dermokosmetykiem weterynaryjnym o działaniu przeciwłojotokowym, poprawia wygląd skóry i sierści oraz ogranicza powstawanie nieprzyjemnego zapachu skóry. Fitosfingozyna stanowi naturalny składnik naskórka. Jej stosowanie wzmacnia warstwę rogową naskórka, zmniejsza łojotok oraz reguluje mikroflorę naskórka. Składniki szamponu ułatwiają usunięcie martwych komórek z powierzchni skóry oraz zapewniają prawidłowe nawilżenie i natłuszczenie naskórka.

 

Wskazania: Łojotok. Ograniczanie powstawania nieprzyjemnego zapachu skóry.

 

Środki ostrożności: Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami.

 

Stosowanie: Zmoczyć sierść i skórę letnią wodą, polać szamponem całą powierzchnię ciała i dokładnie rozprowadzić. Delikatnie masować aż do wytworzenia piany, spłukać. Czynności powtórzyć, pozostawić szampon na sierści i skórze przez 5-10 minut, dokładnie spłukać.

 

- Częstotliwość stosowania: Zwykle stosuje się 2-3 razy w tygodniu przez okres 1-2 tygodni. W celu uzyskania wzmocnionego i przedłużonego działania szamponu, po jego użyciu stosować DOUXO® Seborrhea Mikroemulsję F lub DOUXO® Seborrhea spot-on F.

 

- Stosowanie szamponu w połączeniu z DOUXO® Seborrhea Mikroemulsją F przy uogólnionym łojotoku: Przez 1-szy tydzień myć szamponem co 2-gi dzień, a przez następne 2 tygodnie spryskiwać mikroemulsją co 3 dni.

 

- Stosowanie szamponu w połączeniu z DOUXO® Seborrhea spot-on F przy uogólnionym łojotoku: Myć szamponem co 2-gi dzień przez 1-szy tydzień, a przez następne 2 tygodnie stosować co 7 dni DOUXO® Seborrhea spot-on F.

 

- Niwelowanie nieprzyjemnego zapachu u psów z tendencją do łojotoku: Myć szamponem 1 raz w miesiącu oraz 1 raz w tygodniu spryskiwać DOUXO® Seborrhea Mikroemulsją F.

 

- Przy braku wystarczającej toalety u kotów: Myć szamponem 1 raz w miesiącu oraz 1 raz w tygodniu stosować DOUXO® Seborrhea spot-on F.

 

Stosowanie szamponu w połączeniu z DOUXO® Seborrhea Pianką F pozwala na zmniejszenie ilości kąpieli.

 

W celu ułatwienia stosowania szamponu przechowywać butelkę odwróconą zamknięciem do dołu.

 

Składniki wg INCI: AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LAURETH SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, ACRYLATES/STEARETH-20 METHACRYLATE COPOLYMER, CYCLOMETHICONE, COCO-GLUCOSIDE COCONUT ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, PHENOXYETHANOL, POLYQUATERNIUM-10, POLYPERFLUOROMETHYLISOPROPYL ETHER, PARFUM, PHYTOSPHINGOSINE HCL, POLYQUATERNIUM-7.

NIE ZAWIERA PARABENÓW.

 

Opakowanie: Butelka 200 ml

 

Producent: SOGEVAL, Francja

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodaj