Waluta:
PLN
PectoPro Over  Mieszanka paszowa dietetyczna stabilizująca gospodarkę wodno-elektrolitową 1 kg

PectoPro jest wieloskładnikowym preparatem przeznaczonym dla cieląt z zaburzeniami trawienia objawiającymi się biegunką. Zawarte w preparacie elektrolity stabilizują gospodarkę wodno-elektrolitową zmniejszając ryzyko odwodnienia. Wchodzące w skład preparatu pektyny tworzą warstwę osłaniającą jelita. Starannie dobrane składniki mineralno-witaminowe mają zasadnicze znaczenie dla utrzymania fizjologicznych funkcji organizmu i układu odpornościowego. PectoPro jest bardzo chętnie pobierany przez osłabione cielęta. Dzięki łatwo przyswajalnym składnikom pokarmowym utrzymuję zwierzę w dobrej kondycji. 

 

Stosowanie:

Cielętom z zaburzeniami trawienia (biegunki) podawać 2 razy dziennie po 100g preparatu wymieszanego w 2 litrach ciepłej wody (38-40oC) przez 1-3 dni. Cielętom w bardzo słabej kondycji należy zwiększyć ilość podań do 3 w ciągu doby.  Jeśli cielę nie jest stabilne na 3- 4 dzień zaleca się po odpojeniu preparatem stopniowy powrót do podawania mleka lub preparatu mlekozastępczego do czasu, aż cielę powróci do stabilnej kondycji. Zalecany czas stosowania  1-7 dni (1-3 dni jeżeli jest to jedyny sposób żywienia zwierzęcia). 

Profilaktycznie można podawać preparat PectoPro z mlekiem lub preparatem mlekozastępczym w dawce 25g na odpojenie.

 

Skład:

 

Dekstroza, mączka z suszonych strąków szarańczynu strąkowego, serwatka w proszku, tłuszcz kokosowy, koncentrat białka sojowego (z nasion soi modyfikowanych genetycznie), chlorek sodu, wodorowęglan sodu, chlorek potasu.

 

Dodatki:

Dodatki (w 1kg)

Dodatki dietetyczne, 3a:

Witamina A (E 672) - 25000 I.U.

Witamina D3 (E 671) - 5000 I.U.

Witamina E - 50mg

Dodatki dietetyczne, 3b:

Cynk (Zn; siarczan cynku, jednowodny; E 6) – 49 mg

Mangan (Mn; siarczan manganu, jednowodny; E 5) – 43 mg

Miedź (Cu; siarczan miedzi, pięciowodny; E 4) – 12 mg

Selen (Se; selenian sodu, E 8) – 0,5 mg

Dodatki technologiczne:

Galusan propylu (E 310) – 50 mg

Stabilizator flory jelitowej:

Enterococcus faecium NCIMB 10415 *(1)  –  10x109 KBE/kg

*(1) 4b1705.

OverVet.

 

Opis towaru

Cechy towaru

Opinie

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodaj