Waluta:
PLN
Promocja Towar polecany
Bayer Foresto Obroża dla psów o masie ciała powyżej 8kg długość 70 cm.

Właściwości:
Podczas noszenia obroży przez zwierzę uwalniają się one w sposób ciągły i rozprzestrzeniają w jego sierści, działając na pchły i kleszcze w sposób kontaktowy.Wchłanianie obydwu składników przez skórę psów i kotów jest znikome i nie stanowi żadnego zagrożenia dla zwierząt.Długość okresu działania obroży to okres do 8 miesięcy. Produkt jest wodoodporny i bezzapachowy. Bayer Foresto zabija kleszcze, pchły, wszy, wszoły.

 

 Skład:
Obroża o długości 70cm zawiera:
- substancje czynne: imidaklopryd w dawce 4,5g, flumetryna w dawce 2,03g
- substancje pomocnicze: tytanu dwutlenek, żelaza tlenek czarny.

 

Wskazania:
Zwalczanie i zapobieganie inwazji kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus. Dermacentor reticulatus, jak też pcheł Ctenocephalides felis atakujących psy. Produkt wykazuje długotrwałą skuteczność roztoczobójczą (zabija roztocza).

 

Przeznaczenie: Dla psów o wadze powyżej 8 kg.

 

Rodzaj:Obroża Foresto o długości 70 cm.

 

Działanie:7-8 miesięczny okres ochronny.

 

Sposób stosowania:
W przypadku kleszczy u zwierzęcia przed rozpoczęciem leczenia, założenie obroży może nie spowodować śmierci pajęczaków (w ciągu 48 godzin). Zaleca się usunięcie kleszczy występujących już na zwierzęciu przed założeniem obroży. Działanie zapobiegające infestacji nowych kleszczy rozpoczyna się w ciągu 2 dni po założeniu obroży. Najlepiej zakładać obroże przed początkiem sezonu występowania pcheł i kleszczy.

 

Ostrzeżenia:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Podczas zakładania obroży unikać zbyt długiego kontaktu z preparatem. Po założeniu umyć dokładnie ręce. Osoby, u których wystąpiło uczulenie na składniki preparatu powinny unikać bezpośredniego z nim kontaktu. Małe dzieci i niemowlęta nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z psami noszącymi obrożę.
Wyłącznie dla zwierząt.

 

Przeciwwskazania:
Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 7 tygodni.

 

Producent: Bayer.

 

Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty lub za zleceniem odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

 

 

 

 

 

 

Opis towaru

Cechy towaru

Dokumenty

Opinie

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodaj
  • Janik 2017-02-17

    Po prostu świetna i skuteczna